BIOREZONANS BRT - MEZATOR BRT

Wspomagaj naturalne procesy samoregulacji organizmu!

Odwiedź Nasz wyjątkowy SKLEP INTERNETOWY już dziś!:

 

 

MEZATOR BRT regeneruje ciało od wewnątrz!

 

BRT jest terapią wykorzystującą wahania elektromagnetyczne, które rezonują z ustrojem organizmu. Efekty można uzyskać na poziomie komórek, na poziomie organów, na poziomie układu organów lub na poziomie całego organizmu, gdyż osobne poziomy zostały scharakteryzowane i można na nich stosować różne częstotliwości i parametry fal.

 

NOWOŚĆ! Tylko teraz kup w cenie promocyjnej na

www.sunshinehealthcare.pl

Napisz maila na healthcare@sunshineworld.co.uk i uzyskaj KOD promocyjny specjalnie dla Ciebie!

Terapia Biorezonansowa (BRT) oznacza poprawę funkcji organizmu za pomocą harmonijnej transformacji rezonujących wahanń elektromagnetycznych, typowych dla promieniowania organizmów żywych, w celu ich synchronizacji.

Idea dotycząca przeprowadzania BRT przy pomocy słabych wahanń elektromagnetycznych charakterystycznych dla samego pacjenta została po raz pierwszy udowodniona naukowo przez F. Morella w 1977 roku. Względna synchronizacja różnych procesów (fal) wahań jest podtrzymywana w normalnym stanie fizjologicznym, podczas gdy stany patologiczne (choroby) powstają na skutek zniszczenia harmonii wahań w organizmie.

Jak działa Urządzenie BRT?

Urządzenie jest generatorem, promiennikiem modulowanego pola elektromagnetycznego o wysokiej częstotliwości i niskim natężeniu, które jest nośnikiem częstotliwości. Częstotliwość modulacji jest ustawiana przez program (według wybranego algorytmu działania) za pomocą syntezatora umożliwiającego bezpośrednią cyfrową syntezę częstotliwości. Dzięki syntezatorowi możliwe jest bardzo dokładne modulowanie częstotliwości. Urządzenie pozwala na wytwarzanie sygnału modulującego na powierzchni zewnętrznej bezpośrednio przez punkt przyłożenia.

Liczbę zabiegów na dzień należy dostosować do własnego poziomu wrażliwości. Urządzenie można stosować po szczepieniu jedynie po uprzedniej konsultacji z lekarzem.W przypadku chorób stanowiących poważne zagrożenie dla zdrowia, urządzenia należy używać pod nadzorem lekarza.

Urządzenie zaprojektowano do stosowania w domu. Terapia dzieli się na sesje, tworzące cykl leczenia. Każda sesja stanowi jednorazowe działanie któregoś z programów lub kompleksów. Można odbyć kilka sesji w ciągu jednego dnia. Rezultat można zobaczyć w pełni jako efekt całego cyklu terapeutycznego. Cykl terapeutyczny trwa średnio 14-21 dni z 1-2 dniową przerwą pod koniec cyklu. Pełna terapia może w razie konieczności składać się 5-7 cykli. W celu uzyskania lepszych efektów, urządzenie można ułożyć tylną stroną w pobliżu chorego organu. Najlepszy efekt uzyskuje się w połączeniu z innymi typami leczenia. Należy starać się unikać ciężkich prac fizycznych w dniu wykonywania zabiegów!

W przypadku ostrych objawów chorobowych (zatrucie, ostra niewydolność oddechowa, zespół ciężkiej ostrej niewydolności oddechowej, grypa itp.) zaleca się wykonywanie zabiegów co dwie godziny aż do polepszenia się stanu ogólnego i eliminacji symptomów. Używanie urządzenia BRT nie wyklucza stosowania medycyny konwencjonalnej i ludowej; potęguje ono ich efekt.

Uwaga!

Postępuj zgodnie z przeciwwskazaniami dla stosowania urządzenia podanymi w instrukcji.
 Skonsultuj się z lekarzem.

Przeciwskazania: metalowe implanty, rozrusznik serca /zastawka serca, ciąża, choroba zakrzepowa, pompa zakrzepowa, pompa insulinowa na stałe, epilepsja, menstruacja, dzieci do 5 roku życia,
insulinowa na stałe, epilepsja, menstruacja, dzieci do 5 roku życia, chorzy w opatrunkach gipsowych bez chorzy w opatrunkach gipsowych bez względu na przyczynę, choroby psychiczne, choroby
względu na przyczynę, choroby psychiczne, choroby przebiegające, równolegle z zaburzeniami psychicznymi, przebiegające, równolegle z zaburzeniami psychicznymi,
choroby układu nerwowego o ostrym przebiegu, stany po przebytych wielokrotnych udarach mózgu, nerwica z choroby układu nerwowego o ostrym przebiegu, stany po przebytych wielokrotnych
natręctwami, zaburzenia osobowości, psychozy, klipsy naczyniowe, implant ślimakowy, implant po udarach mózgu, nerwica z natręctwami, zaburzenia osobowości, psychozy, klipsy naczyniowe, implant ślimakowy, implanty elektroniczne.

 

Nie zwlekaj! Tylko teraz kup w cenie promocyjnej na

www.sunshinehealthcare.pl

Napisz maila na healthcare@sunshineworld.co.uk i uzyskaj KOD promocyjny specjalnie dla Ciebie! UWAGA! Liczba kodów promocyjnych ograniczona!

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.