Kontakt

SUNSHINE HEALTHCARE
Diagnostics, Lifestyle, Expertise

 

Tel: (0048) 692 062 435

Email:

healthcare@sunshineworld.co.uk

Kontakt medialny i kariera:

biuro@sunshineworld.co.uk


Wybierz miejsce:


• Zakopane
• Kraków
• Warszawa
• Londyn
• Paryż

 

Wyślij do Nas email z zapytaniem o możliwie najbliższy wolny termin dla Twojej wizyty.

 

 

POLECAMY:

Znajdź dokładnie wyselekcjonowane produkty dla zdrowia Całej Twojej Rodziny w zaufanym przez wielu Sklepie Online. Nie przegap weekendowych promocji tylko w modelu IDEAL bio DEAL!

 

 

 

Wszelkie informacje zamieszczone na stronie internetowej mają charakter tylko informacyjny i dodatkowy. Żadnej z zamieszczonych lub uzyskanych informacji i/lub odpowiedzi specjalistów nie należy rozumieć jako:
-udzielenia świadczenia zdrowotnego w rozumieniu ustawy z dnia 5 grudnia 1996 r. o zawodzie lekarza i lekarza dentysty (Dz. U. 1997 r. Nr 28, poz. 152) i ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (Dz. U. 2011 r. Nr 112, poz. 654, z późn. zm.) oraz badania pacjenta w rozumieniu ustawy z dnia 5 grudnia 1996 r. o zawodzie lekarza i lekarza dentysty (Dz. U. 1997 r. Nr 28, poz. 152),
-wskazań dotyczących stosowania produktów leczniczych,
-wskazań dotyczących sposobu używania wyrobów medycznych,
-braku konieczności przeprowadzenia zabiegów medycznych i podjęcia terapii,
-informacji, według której produkty lecznicze posiadają wyłącznie lub głównie właściwości kosmetyków, środków spożywczych lub innych artykułów konsumpcyjnych,
-stawiania diagnozy oraz wskazywania terapii.

Wszelkie decyzje dotyczące zastosowania produktów leczniczych, sposobu leczenia, wyboru terapii wskazanych na stronie powinny być poparte fizyczną, osobistą konsultacją z lekarzem oraz powinny być następstwem wyłącznie dobrowolnego wyboru, z akceptacją tego wszelkich następstw i konsekwencji. Użytkownik strony nie jest pacjentem w rozumieniu ustawy z dnia 6 listopada 2008 r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta.

 

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.